شرایط و قوانین استفاده از سایت

ما نمیخواهیم بزرگترین باشیم.ما میخواهیم بهترین باشیم

کاربر گرامی لطفاً موارد زیررا جهت استفاده بهینه ازخدمات فروشگاه اینترنتی نیوسید بدقت ملاحظه فرمایید.

 

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

ارتباط فروشگاه اینترنتی نیو سید با کاربران از طریق newseed.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند ایمیل ,تلفن ) صورت می پذیرد.

سفارشهایی که حجم آنها از ۲۰۰ گرم بیشتر میباشد و نمیتوان در پاکت حبابدار ارسال کرد خریدار در مرحله آخر ثبت سفارش ,باید هزینه پستی  مربوط به بسته بندی در کارتن را انتخاب نماید.

(اخیرا اداره پست هزینه کارتن خالی کوچک را از ۳۰۰۰ تومان  تا ۱۶۰۰۰ تومن کارتن بزرگ محاسبه میکند .فقط برای کارتن . هزینه بسته بندی و هزینه پستی را جداگانه محاسبه میکند .

هزینه پستی هم گران شده و فقط برای هزینه اجباری تعیین زمان توزیع ۱۶۰۰ تومان اضافه تر میگرن ولی ما هنوز این هزینه را به قیمت پست اضافه نکردیم.)

اگر خریدار محصولی خریداری نماید و امکان ارسال وجود نداشته باشد بدلیل حجم بالای محصول یا محلول یا مایع باشد یا اینکه موجودی محصولی به اتمام رسیده باشد ویا… فقط هزینه  پرداختی خریدار به خریدار عودت داده خواهد شد.

(درقوانین جدید اداره پست ارسال مایعات و محلولها یا سموم آفات نباتی غیر مجاز و ممنوع میباشد. )

۴۸ ساعت مهلت تست پس از دریافت کالا:

از طریق سامانه ضمانت برگشت پول نیو سید ، کالای خریداری شده را دقیقاً با همان مشخصات تحویل میگیرید.
در غیر این صورت تمامی مبلغ واریز شده شما به حسابتان برگردانده می شود.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

شرایط حمل و تحویل کالا

حمل کلیه سفارشات توسط پست صورت میپذیرد و فروشگاه نیو سید هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

نیو سید این حق را برایِ خود محفوظ می‌دارد که هرآن نیاز بود، بخشهایی از این توافق‌نامه را حذف کند، تغییر دهد یا بندهایی الحاقی به آن اضافه کند.