شرایط و قوانین استفاده از سایت

استفاده از سایت مشروط بر قبول توافقنامه کاربری و حفظ حریم شخصی می باشد.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیررا جهت استفاده بهینه ازخدمات فروشگاه اینترنتی نیوسید بدقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی  نیو سید و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین زیر از سوی کاربر است:

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی نیو سید  هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

ارتباط فروشگاه اینترنتی نیو سید با کاربران از طریق newseed.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، ایمیل ,تلفن و …) صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی نیو سید به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران (مانند ایمیل ,تلفن و..)را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

سفارشهایی که حجم آنها از ۲۰۰ گرم بیشتر میباشد و نمیتوان در پاکت حبابدار ارسال کرد خریدار در مرحله آخر ثبت سفارش ,باید هزینه پستی  مربوط به بسته بندی در کارتن را انتخاب نماید.

اخیرا اداره پست کارتن خالی کوچک را از ۴۰۰۰ تومن حساب میکنه تا ۱۶۰۰۰ تومن کارتن بزرگ .فقط برای کارتن . هزینه بسته بندی و هزینه پستی را جداگانه محاسبه میکند .

هزینه پستی هم گران شده و فقط برای هزینه اجباری تعیین زمان توزیع ۱۶۰۰ تومان اضافه تر میگرن ولی ما هنوز این هزینه را به قیمت پست اضافه نکردیم.

هزینه پاکت معمولی و پاکت حبابدار هم ۲ برابر شده.بعلت موجود بودن کارتن و پاکت از قبل , هزینه ها را به قیمت قبل گران شدن دلار محاسبه میکنیم و برای حمایت از مشتریهای فروشگاهمون فعلا افزایش قیمت در هزینه پستی  نداشتیم.

اگر خریدار محصولی خریداری نماید و امکان ارسال وجود نداشته باشد بدلیل حجم بالای محصول یا محلول یا مایع باشد یا اینکه موجودی محصولی به اتمام رسیده باشد و یا خارج از سایت به فروش رسیده باشد ویا… فقط هزینه  پرداختی خریدار به خریدار عودت داده خواهد شد.

(درقوانین جدید اداره پست ارسال مایعات و محلولها یا سموم آفات نباتی غیر مجاز و ممنوع میباشد. )

۴۸ ساعت مهلت تست پس از دریافت کالا:

از طریق سامانه ضمانت برگشت پول نیو سید ، کالای خریداری شده را دقیقاً با همان مشخصات تحویل میگیرید.
در غیر این صورت تمامی مبلغ واریز شده شما به حسابتان برگردانده می شود.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

شرایط حمل و تحویل کالا

حمل کلیه سفارشات توسط پست صورت میپذیرد و فروشگاه نیو سید هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

نیو سید این حق را برایِ خود محفوظ می‌دارد که هرآن نیاز بود، بخشهایی از این توافق‌نامه را حذف کند، تغییر دهد یا بندهایی الحاقی به آن اضافه کند.